My life

eye contact is dangerous, dangerous thing. but lovely. oh, so lovely.

30. března 2014 v 17:55 | Effy Warrien
Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. Shut up, Effy. PLEASE.

Okej, možná tak úplně v pořádku nejsem. Nemůžu si pomoct, pořád na to musim myslet. Když jsem se s panem X (ohh, jak romantický takhle nazvat jednoho kluka, že????) v pátek bavila, bylo to prostě.. jiný. Smála jsem se a opakovaně dostávala snad ty největší záchvaty v mym životě. A to jsem si nic nedala, fakt. Potom jsem se prostě jen tak dívala do jeho očí a usmívala se dál. oh shit. shit. shit. shit. shit. Najednou se vypařily všechny ty sra*ky z mího života. Nezajímalo mě nic jinýho, najednou jsem si nemusela dělat s ničím jiným starosti. S NIČÍM. Jediný co mě zajímalo byla myšlenka, jak mě svlíká. hhhh))

Tento týden Insanity si zopakuju, páč jsem si musela udělat pár dní volna. Ruky jsem měla v totální p*či (promiňte za to vyjadřování, ale jinak to nešlo) a o kloubech ani nemluvim. Potřebovala jsem pár dní volna. A nemyslím tím jen cvičení, ale úplně..všechno. Takže tak, ehhh.
Sesbírala jsem se dohromady a že mi to dalo pěkně zabrat. Kousíček po kousíčku, každou buňku naplnit novou energií. Je mi skvěle. Přepadla mě vlna nostalgie a tak jsem si pustila starý songy od Killaze, co jsem kdysi poslouchala, když jsem byla zabouchnutá do M a utápěla se ve svých divných, pochmurných oblacích myšlenek.. Už nikdy bych asi takový sra*ky poslouchat nemohla, už jen proto že rap v poslední době nemůžu vystát (teda ten českej a slovenskej, páč se mu tak ani nedá říkat, ale jsou výjimky).. Mmm hmmm. Jak jsem někdy mohla odsuzovat rock, metal, hardcore etc.... byla jsem divná no. A co. Těším se na zítra, na pana X. Což je trochu divný, ale co nadělám. ^^ Mějte se krásně, lásky♥

shhhhhhh. i'm batman.

27. března 2014 v 14:43 | Effy Warrien
Nazdar :333
♪ | via TumblrJestli jsem na něco za poslední dobu přišla, tak je to tohle; život není o tom, kolikrát dostaneš do huby, ale o tom, kolikrát se dokážeš zvednout a udeřit silnější ranou, s úsměvem na rtech.Vyjadřovat se ke včerejšku moc nebudu, bylo mi na ho....bbita.
Na druhou stranu se hlavně díky včerejšku bavím s lidma, s kterýma bych si asi před pár dny nedokázala představit, že se s nima někdy vůbec bavit budu. Napsala jsem taky R, po hrozně dlouhý době (co jsem ho dost nasrala a on mě:D).. myslim že je to, mezi náma, lepší než předtím.(Black!!!! tráva zdarma!!!<333).. On mi sice v něčem lhal a vím to moc dobře, ale koho to zajímá. Hraju si s ním pořád, jak kočka s myší, ale co by jste o mě čekali? Jsem Effy. Možná trošku mrcha, a co. On si za to může.

Včera to bylo takový.. ehm. Na všechno jsem se vys*ala, ale když jsem mu potom napsala, přehouplo se to na režim zpívání si refrénu svých oblíbených songů, tancování (bez hudby), poskakování, hraní na kytaru (bez kytary) a hlavně smiiiich. Pořád a pořád a pořád, dokola a dokola. Lítala jsem. Seznámila se se sedmi trpaslíky (what?) a běžela maraton s růžovou želvou, co měla hlavu vlka. Záviďte;***
Je mi božskyyyyy, přebožsky (double what?) jsem volná, s čistou hlavou, se sny a sílou si za nima jít, mám motivaci a nekonečné množství smíchu, jsem šťastná, jsem divná a prostě jsem celá awesome!!:*:DD
Nepotřebuju k tomu kluka nebo miliardy, hlavní co k tomu potřebuju je dobrá hudba.. i feel fucking amazing.

monsters are real

24. března 2014 v 16:53 | Effy Warrien
Byl to tvrdej boj. Každá ráda od něj bolela, jako ještě nikdy. Od minulého tréninku hodně zesílil. Ale já tu bolest ignorovala a udeřila jsem do něj tvrdou ranou. Ve vteřině jsem ji měla zpět. Bojovala jsem. Nikdy bych se nevzdala. Ale najednou se mu podařilo mě dostat na žíněnku. Dřív, než jsem se vůbec pokusila vstát, už si na mě klekl a držel mě pevně na zemi tak, že jsem se z jeho sevření nemohla dostat.
Přestala jsem bojovat a on sevření povolil. Jemně se sklonil a pošeptal mi do ucha: "vždy o krok vpřed". Trošku se odtáhl, pousmál se. Zavřela jsem oči, protože jsem byla šíleně vyčerpaná. Na svých rtech jsem ucítila jemný dotek jeho rtů a ve vteřině už jsem se smála na celý svět.
V tom jsem uslyšela nepříjemný zvuk budíku a naštvaně ze sebe nohama odkopala deku.

Krásnej den, jednorožci :3
Poslední dobou je všechno tak krásný... Dělám si co chci, říkám co chci, směju se jak hlasitě chci, miluju žít. Všecho je tak čisté, prosté, jednoduché. Stále se děje tolik věcí, že bych je sem ani nestíhala zapisovat.
21.3.2014, oslavila jsem svoje 14. narozeniny. Krásný, krásný, krásný... stárnu, bitches.
24.3.2014, moje matka má narozeniny, happy birthdayyyyy!
○Dneska mi začíná 'nevimkolikátej' týden s Insanity, can you believe it???? :3 Ještě dva týdny a bude to. Ach, prosím, ať už je to za mnou.. já to sice miluju, ale je to každodenní sebevražda, to by ani sebevrahy nebavilo..;D
MUAY THAI!♥ neboli thaibox, zjistila jsem že to u nás a ve vedlejší vesničce někdo učí. Napsal mi to včera M a domlouvali jsme se, že bychom tam tak za 2 týdny začali chodit.. Ale ještě nic není jistý, tak ať to nezakřiknu.:D Hrozně ráda bych to zkusila, je to sice tvrdej sport, dost tvrdej... ale to já miluju. A o to lepší by bylo, kdyby tam se mnou chodil M.:P Ale začíná to až v 19:30, což je problém kvůli busu.. snad se to nějak vyřeší.
- Upřímně se ale dost bojím, že sotva co tam přijdu, dá mi 100 kliků na cvičení a dalších 100 za trest, že jsem tak neschopná a trvá mi to. Nebo spíš... že hned první den odejdu se zlomeným nosem. Při nejlepším.
Už mi z toho hráblo, jak jde vidět i z mého snu, eheheh. Aby bylo jasno, M je jenom kamarád, takže nevim jak se mi taková blbost zase dostala do hlavy. Ale to je jedno.. v hlavě mám jasno. Miluju cvičení. A obětovala bych pro to hodně.... taky že už obětovala
Jsem šťastná, tak buďte taky, ehehe. xoxo, Effy

i wanna feel something

19. března 2014 v 15:33 | Effy Warrien
Čaaaauteeee:D
Jestli to nevíte, tak ano, jsem děsná mrcha. A děsně mě baví hrát si s lidma. V češtině jsem celou dobu u jednoho kluka narážela na jednu věc. Před několika dny jsme se spolu hodně bavili, ale potom jsem mu řekla svůj názor ohledně jedný věci a tak mě teď pomlouvá i u kluka, kterej mě ve skutečnosti ani nezná (a stojí přitom 3 metry ode mě). Ale mě to nevadí, protože je to idiot, co nemá budoucnost. No moc dobře si uvědomuje, že o něm vím určitý věci, který by se zrovna ostatní dozvědět nemuseli... Tak jsem si s ním pěkně hrála, jako kočka s myší. Využila jsem tvoření vět (vedlejší věty-.-) a přitom stále narážela na trávu, čímž jsem docílila toho, že po mě občas hodil pohled - to by byl pro něj jinak hroznej zločin. Vlastně to nebyl ani tak podezíravej pohled, spíš "spikleneckej", ale i tak.;DD Jo, bavila jsem se.xD Nikdy bych to na něj neřekla, ať si o mě klidně vykládá že jsem pí*a. Stejně by mi to k ničemu nebylo, jediná výhoda je přesně tohle. Hraní si s ním. A to miluju.

"Viděli jsme atleta, jak pěstuje trávu."
"Slyšeli jsme babičku, jak na nás křičí kvůli schovaný trávě..."
"Louka vypadala, jako by byla celá posypána kokainem."
"Martina vypadala, jak kdyby byla zhulená."
(ó ano, tvoření vedlejších vět mi jde skvěle:)
Po škole jsem šla za psychologem, napsala jsem z jeho PC email ředitelovi (jsem asi historicky první žák, co něco takovýho udělal:D). V dalších kartách tam měl gmail, kde mu psal P (u kterýho se dřív našla tráva a volali policii,ahahah) a na druhé kartě byl název "Konopné semínka". Pane psychologu, co že nám to tajíte?:DDD Jenom mě tak napadlo, že by byla celkem
haluz, kdyby to ostatním žákům prodával zrovna školní psycholog.xD
..Pořád se směju, nemůžu si pomoct:D Už mě z toho bolí břicho.. A ne, já na ničem nejedu, drahouškové. Nebojte..
Ostatní často pijou, kouří, hulijou, píchaj si něco, šňupou a nevim co ještě, ale já cvičím :-*

chocolate makes my day a lot better.

17. března 2014 v 20:56 | Effy Warrien
Pěknej den ^^
Nejdříve musíme zatleskat našemu psychologovi, kvůli kterýmu jsem dneska vstávala dřív a on se neuráčil přijít, no nemilujte ho. Poslední dobou se mi daří podstatně víc (hlavně nezakřiknout Effy), než před několika dny/týdny. Čas trávím podstatně aktivněj, i když dnešek byl výjimkou - asi hodinu, možná dvě jsem řešila novej vzhled blogu. Prostě jsem se pořád nemohla rozhodnout, je to se mnou hold těžký...:P
Dneska jsem psala dva velký testy, z obou mám skvělej pocit, myslím že jsem to zvládla skvěle - klaňte se mi (jen jeden malej tahák v chemii, nic víc).
Včera jsem původně měla mít ve cvičení den volna, ale nemohla jsem, páč jsem si musela 2 kousky videí dokončit. /jsem hrozná, vím vím vím/.. a tak dneska pěkně cítím každej mini sval na mým břiše a stejně tak mi dávaj nedostatek odpočinku najevo moje nohy. No gain without pain, bitchezzz.
A abych nezapomněla, myslím že se moje retardace trošičku zlepšuje. Přece jen se celý dny jen tak neválím po zemi, nebo nehledám Shreka v bažině (opět Effy, nezakřiknout!).. Pokud pominu tancování v mým pokoji ve dvě hodiny ráno, závažnost mého psychického onemocnění je pouze někde kolem 82. stupně))
Takže, ať už jste měli den jakejkoliv - skvělej, špatnej, špatnější nebo ten nejhorší ve vašem životě, stále mějte skvělou náladu, nikdy nevíte, jestli tenhle den byl poslední. Nikdy nevíte, jestli zrovna zítra potkáte někoho, koho budete navždy milovat. Nikdy nevíte, jestli vás zrovna zítra sejme autobus. Možná, že zítra potkáte někoho, kdo vám nabídne roli v dalším dílu Harryho Pottera (i když žádnej bejt nemá..but who cares). Prostě se usmějte a milujte svýho křečka navždy.
pozn.: pokud žádnýho nemáte, aspoň si nějakýho přidejte na fuckbookuuu.
A pokud se přece jen nic, co by bylo totálně awesomeee (like me,haha), zrovna zítra nestane, přečtěte si tenhle text znova. A tak pořád dokola, aby se Karkůlka dostala v pořádku s vlkem na Novej Zéland. Bye ♥

kiss me?

10. března 2014 v 16:12 | Effy Warrien
Čaute ;33
Óóó ano, zase já, už po 51.píšu, překvapivě. Dnešek v pohodičkeee, pokud nepočítám oficiální začátek nenávidění mého tělocvikáře.:-* Proč jenom nemůžeme mít nějakýho jako Casia...:D Ach, nebudu si zase stěžovat. Vždyť jsme dneska měli psát test z chemie a učitel řekl nenee, až příště.;3 miluju ho, hehe.
Untitled

Kromě toho mi dneska začíná 2. měsíc s Insanity. Bože prosím, ať to přežiju.♥ Musím se přiznat, že v recovery weeku jsem 2 dny vynechala - jeden z toho jsem nebyla doma (Rakousko) a po dni chození...jako...jak to říct.. nějakej náročnější pohyb nebyl možnej, natož cvičit nějaký zabíjející mě video. A ten druhej den, ojojoj, tak ten bych si mohla dodělat, páč si za to můžu sama a žádná výmluva neexistuje.;) Jsem to ale líný prase, že?
Ale teď k tomu, co jsem chtěla říct už na začátku. Druhej měsíc znamená druhá část cvičebního plánu, která je podstatně náročnější než první. Video trvá kolem 1 hodiny, kdežto v prvním měsíci trvalo 45 minut.. a to si pište, že těch debilních 15 minut je s Insanity obrovskej rozdíl, je to delší než čekání na konec hodiny při dějepisu!-_- Jednoduše řečeno, modlete se za mě.

Come over here
Dneska si jdu ve škole v pohodě na PC na blog, žejo, proč ne, zkouknout moje oblíbence.:3 A hned potom si uvědomím, že učitelka vidí každej pohyb myší (to mě děsí!) a může vidět celou naši obrazovku.x) To je fajn. heh, asi bych se měla pustit do mazání všech negativních článků o učitelích a začít je chválit, co kdyby náhodou.;D Vlastně můžu začít hned druhou větou v tomhle článku.

A ještě něco. Zamilovala jsem se, hehe. Nebo ne. Možná jo. Možná ne. Každopádně bych si asi neměla něco takovýho momentálně připustit. Pro mě je hlavní cvičení. Ale když mi dneska řekl 'ahoj', měla jsem chuť skočit z 80.patra a věřit, že společně vyletíme na měsíc, ugh. Ojojojoj, to se mnou udělá jenom jedno hloupý ahoj. Ale nemůžu si pomoct, když on je tak.... shit. shit. shit. shit. shit! už mlčím.

Asi už je to všechno. Potřebovala jsem to někam napsat. Říct to aspoň vám, hah. Asi mi z toho všeho hrábne. Ne, možná ne. Asi už se tak stalo.. Mějte se hezky a prosím, jakmile u sebe zpozorujete první známky psychické nemoci, běžte se léčit hned na začátku a nenechte to zajít tak daleko jako já... ♥

you were born to be real, not to be perfect.

5. března 2014 v 20:59 | Effy Warrien
prostě jeden ze článků do 'deníčku', aneb moje obvyklý kecy o buvolech zakrslých

Ahojte ♥
V posledních dnech se prostě jenom směju a užívám si. My life is fucking awesooooome! Všimla jsem si, že jsem si vytvořila "dost pravidel, který nikdy nesmím porušit" - ale k čemu to? Prostě budu dělat to, co se mi zrovna líbí a to, co zrovna chci.

(4) Tumblr
V pondělí jsme v chemii probírali spolužákovo vykastrování, v přírodopisu život po životě, v matice počítaly jednorožce... why not!? Kromě toho si můj spolužák lehl na zem a já si na něj svýma 20ti tunama stoupla, Thev mě při tom podržel. jakože proč ne, hm?:DD Bohužel to přežil. A pro ty, co nejsou fanoušci punkových žížal, mám tu i něco pro něžný dušičky.. protože to,.. jak jsme si s Thevem propletly prsty a prostě jsme se jenom smáli, bylo úžasný!;333
This is my fuckin problem | via Tumblr
Z úterka si upřímně nic moc nepamatuju, byla jsem celkově dost divná. Nevim jak to popsat, prostě "v klidu". Poslouchala jsem The Hollies, Brand New, Green day a zpívala si cosi od Elvise.xD Přitom jsem ležela na zemi a smála se.... čemu vlastně? Ah, ani nevim. Že mě to překvapuje.

Dnešek byl ale totálně aghijgresfh!! Se ségrou jsme šli prostě jen tak někam pryč, projít se. Šli jsme se podívat na malý kůzlátko, hahah, stejně tam nebylo.. místo toho jsme přistihly psy jak pijou od krávy mlíko [kočkacolu] a naprosto děsivýho kozla, z kterýho budu mít noční můru další měsíc. on byl prostě děsivej, tak pšt.:DD
Potom jsme objevili jednorožce co běžel po louce a začali jsme zdrhat, protože jsme se báli že nás bude pronásledovat.xD Nakonec jsme objevili bažinu a tak jsme pozdravili Shreka. A určitě jsem na spoustu věcí zapomněla, ale co už. Prostě to byl skvělej den, teď ještě přežít cvičení a hurá za mojí láskou postýlkou.zítra Thev, haha, techničky a.. no, to je jedno. a.. nejsem zamilovaná, protože to by se mi nikdy nemohlo stát!;)
Does love even exist?
Užívejte si života a hlavně se smějteeeeeee ♥ nejdůležitější je se smát a užívat si každej den, každou hodinu a každou sekundu! :33 ať žijí okřídlení sloni!
...jo, moc bonbónků

don't let idiots ruin your day.

1. března 2014 v 20:15 | Cassie
Čaaaauteeee lidiiiiiii <33
Jojojoj, mám se skvěle. Nabila jsem nový energie.:D Zítra už to budou čtyři týdny, co jedu s Insanity. Ohh, i am fucking awesome. - jo, musim se pochválit!

Včera jsem se tak trochu snažila vrátit do minulosti. Zajímalo mě, jestli je to vůbec možný. A není, eheh, překvapivě. Už nikdy bych nemohla žít život, jak dřív. Otrávená ze školy přijdu dom, počítač, fejsbůček žejo, atd atd, všichni to známe. Teď klidně vstanu o půl hodiny dřív, protože se nemůžu dočkat novýho dne.
Jestli mám ráda život? Já ho kur*a miluju!! <3 Poslední dobou se všechno tak změnilo, oh. A to rozhodně k lepšímu.. Jednorožci everywhere,haha.

Jsem prostě happyy. Užívám si to všechno. Včerejší večer byl sice na ho*no, bylo mi divně. Ale dnešek je úplně jinej. A to je přece nejdůležitější. Minulost nezměnim a současnost miluju. Let's be blue foxes

Insanity mi dává zabrat. Každej den mě to totálně zabíjí. Každou minutu. Každou sekundu. Ale jak řekl M, ta bolest je na tom všem nejlepší. - s tím prostě souhlasim. <33 I přesto ode dneška "mastičkuju". Natírám si každej kousek těla, co mi poslední tejden dělá problémy. Po dvou dnech lyžování mě šíleně začaly bolet chodidla a když cvičím, je to 2x tak větší peklo. Tak snad kouzelný mastičky pomůžou.

Jdu spáchat sebevraždu - teda jako, jdu cvičit.
Mějte se skvěle, vždyť březen začíná a léto se pomalu blíží!

sassy since birth

24. února 2014 v 17:33 | Cassie
Ahojte ;3
Budeme předstírat, že dokážu napsat normální, smysluplnej článek. Jen tak pro informaci, aaanoooo, mám se skvěle!♥ mám mám mám.
Untitled
Pátek - jeli jsme lyžovat, totálně awesomeee. I když bez toho chlapa, co se mnou okamžitě začal flirtovat na lanovce bych se taky obešla. Ugh.... Plno skokánků, super. <3
Sobota - opět jsme jeli lyžovat, tentokrát na Červenou vodu do Orlických hor. To bylo totálně meganejvícúplněnejlíp úžasný. Jela jsem asi nejrychlej v životě, oh God. Bez tý hrozně sexy přilby bych asi skončila nejmíň s otřesem mozku, but who cares. Takhle mě jen děsně bolel krk. Jo, spadla jsem a dost debilně, že jsem si ještě chvilku ležela na sjezdovce, abych chytla dech. Ale za to může ten skokánek, ne já! :D
Neděle - kinoooooo.:333 Skvělý to bylo, užila jsem si to. Zvlášť ty koláčky s marjánkou:DDDDDD
A teď už ke dnešku, ty kecy o tom kolik má kdo na profilovce lajků mi vůbec nechyběly..A, officiálně oznamuju že už nejsem "víkendový zombie", co žije jenom dva dny, o víkendu. Užívám si na 1ooooo%. Za poslední dobu, jak už jsem tady psala, jsem se v mnoha věcech změnila. Dělám co chci, hlavně si to všechno užívám. Uvědomila jsem si, že před nějakou dobou jsem si nebyla úplně jistá tím, co chci. Ale teď to vím naprosto přesně a zvolila jsem si tu nejlepší cestu, jakou jsem mohla. Už nad ničím tak nepřemýšlím, na což jsem vlastně hrdá.;D

Dneškem vstupuju do 4.týdne s Insanity... Nevím jak jsem to dokázala, huh.. Ale ano, já žiju a pokračuju dál. Trochu mě mrzí dva dny, které jsem musela kvůli lyžování vynechat, ale co nadělám, v blízký době si to nejspíš dodělám. Mým hlavním cílem je zvládnout dnešní cvičení a moji sestřičku L, která má úžasně střídající se nálady, ale pro to musím mít pochopení, žejo. Je těhotná, andílek s ní mává, hehe. Tak snad nebudu muset do psychiatrický léčebny, držte mi palce.. a užijte si dnešek na plno!♥ Have a nice day.
- A. (haha, just kidding)

"In life be a warrior, not a worrier."

18. února 2014 v 21:58 | Cassie
Nazdaarek:)
Jsem ve třetím měsíci těhotenství týdnu s Insanity, 16.den. Upřímně, nemůžu uvěřit tomu že žiju.
Moc, mooc se mi líbí pocit, že si můžu vstávat kdykoli jenom chci. A hodlám toho plně využít. Poslední dny vstávám s myšlenkou, jak si dnešní den užiju. Nikoli s myšlenkou, jak se mi vuubec nechce nic dělat. i like this, haha.
Už pár dní beru každej den železo /ehm, pills/ jako doplněk stravy, nejspíš mám anémii nebo tak něco. Who cares..
skins
Tento týden potřebuje jedna holka někoho, koho by mohla nafotit na téma Kytice /ta balada,ehm/ a protože se do toho mojí sestře moc nechce (většinou fotí ji), tak to tentokrát budu já. óó áááno moje kariéra modelky začíná haaaaaaaahhhhaahahahh oh yeaaaaah! Celkem se na to těším, protože to mám ráda. Ale nemám na to.. jak to říct.. hezkej vzhled..? ;D Ale co už. Jsem zvědavá, jak to dopadne.:)

A ano, moje sny jsou vážně úžasné. Měla bych si je začít zapisovat. Pokud nám zrovna nehoří dům nebo nenarážím na lyžích do stromů, tak přemýšlím nad tím, kam umístit dětskou postýlku pro andílka (jelikož ještě sestřička neví jméno, říkám andílek,haha). To je jasná známka toho, že začínám šílet. Ehm, začínáš Cassie? Teprve začínáš?!

Pssst. Jsem v naprostém pořádku. Pokud nebudu počítat hledání Gandalfa v koupelně, eheheh.
bye bye

B.I.T.C.H. - Beautiful, Inteligent, Talented, Charming and Hot!

13. února 2014 v 21:22 | Cassie
Čaute ♥
Přeskočíme část kdy vám oznamuju nečekanou zprávu, že je zítra Valentýn, protože o tom skutečně nikdo nevěděl. Jestli začínáte pochybovat o tom, jestli žiju, tak vám musím oznámit, že ne.:D Dnes je můj 11.den s Insanity a stále se poctivě držím plánu /zřejmě zázrak či správná poloha hvězd?/..
Abych Vás tady neunudila svými dlouhýma fylozofickýma kecama, napíšu co se v poslední době stalo/změnilo pouze v bodech. ;D
✨
- moje drahá sestřička L, která má porodit někdy v létě, bude mít chlapečka. :3 Asi před dnem/dvěma dny jsem se to dozvěděla a mám z toho velkou radost. Jméno ale zatím neví, i když se přiklání k Davidovi. :)
- asi od pondělí (?) jsem ze svého jídelníčku vyřadila všechny slazené, ochucené nápoje. Piju pouze vodu, většinou s citrónem a jsem tak spokojená. :) /pochopitelně občas černý čaj, ale to je vše/
- zamilovala jsem se..? ehm. to byl samozřejmě vtip. Díky bohu zamilovaná nejsem a soustředím se tak stále jen na cvičení, rodinu a školu. Nic jinýho mě nezajímá. ani on, haha.
- asi jsem si něco udělala s jedním prstem na ruce, ale dnes už je to lepší.. -__- a co se týká modřin, eh, zachvíli ze mě bude takovej ten modrej elf. ale už to není tak hrozný. bolest přináší výsledky, haha.
- zítra píšu z češtiny velkej test nesnáším tu krávu!, stejně jako z angličtiny a němčiny. pochopitelně jsem se ani na jedno neučila. ;D což mi připomíná, měla bych věnovat víc pozornosti tomu sešitu češtiny, který přede mnou leží asi 2 hodiny, jako by ani neexistoval.
-Ñeee | via Tumblr
A to bude asi všechno. Takže, teď pěkně trochu dohnat češtinu, potom bublinková koupel + horká čokoláda a hurá za mojí láskou, milovanou postelí... :33 předem šťastnýho Valentýna, těm co ho nesnáší, tak ať se vyhnou všem úchylům venku a nějak to přežijou. ^^
btw. you look nice today you look beautiful every day.

i eat cake because it's somebody's birthday somewhere.

10. února 2014 v 17:17 | Cassie
Čaute ^^
Nejdřív vám chci poděkovat za 2 ooo návštěv. Na tomhle blogu už jsem asi 4 měsíce a už od začátku jsem obklopena několika blogerkama, které mi stále dodávají chuť blogovat dál.. my sisters :3
*utřeme si slzičky dojetím, a jdeme dál*
Včera jsem se prakticky celej den dívala na Skins (ó áno, už jsem u 4.série bitchezzz:D)..
Untitled
Mám za sebou první týden Insanity, dnes je můj 8.den a...ach bože. Představte si ten nejhorší způsob vraždy a vynásobte ho 1ooox. Protože to, je Insanity, drahouškové. Totálně mě to zabíjí, nohy plný modřin, s energií už jsem v mínusu, že sotva přejíždím prsty po klávesnici.
Cvičením k šílenství.. I nějakej středověkej způsob vraždy /třeba rozříznutí na půl,muhaha/ je mnohem příjemnější! I když jsem to nikdy nezažila, tak si tím jsem 1oo% jistá.

Eh, vidíte, co se se mnou děje? Dokonce ani nedokážu napsat svou obvyklou slohovku do deníku.. ale asi dobře pro vás.:D A kdo by si toho ještě nevšim, tak se blíží Valentýn a mě by dost zajímalo, jakej na to máte názor.
Osobně se plánuju zavřít do pokoje s pizzou (pizza is my valentin:3) a nevylízt ani na krok, nebo mě nějakej úchyl samou radostí znásilní páč to stejně nemám s kým 'oslavovat'. kdo ví, kdo ví.
Untitled
Ehhm, mějte se krásně a - úsměv prosím :3

Me? Crazy? I should get down off this unicorn and slap you.

7. února 2014 v 15:31 | Cassie
Ahojte.
ach, bože, lidi. příště mi strhněte rovnou celý tričko. co vám hrabe?-.-".. ehm. Konečně pátek!:3 Konečně víkend... konečně klid. Konečně můžu sledovat Skins. Konečně můžu spát, jak dlouho chci. Ach, děkuju.
SoyUnDinosaurioÜI
Jsem zase šťastná. Zase spokojená. Zase v pohodě.
- dneska je můj pátej den s Insanity, oh :33
- ten debilek mě obejmul, jdu se vydezinfikovat
- absolutně úplně nejvíc miluju svůj život :333
- už pátej den jsem se nepřihlásila na fb přes notebook, oh yeaa.
- mám rozdívanou 3.sérii Skins <3
- je 7.2. a to je děsně cool.
- směju se, tancuju bez hudby, usmívám se a jsem šťastná^^ without drugs! o.o
skins freddie | Tumblr
Absolutně nevím, co to se mnou je. Nebo spíš co se se mnou stalo. Nikdy jsem se k ničemu jen tak neodhodlala, většinou proto že jsem se bála/styděla/bála i styděla.. jednoduše to se mnou bylo vždycky hrozně složitý.:D Ale teď je mi tohle všechno absolutně v _____ (doplňte prosím). Když něco chci udělat, i kdyby to mělo bejt jenom v ten určitej okamžik, tak to prostě udělám. Nepřemýšlím nad tím. A svým způsobem se mi to líbí..
Dřív jsem byla taková, že jsem se bála kámoše třeba jen obejmout. Ne moc ráda jsem se někomu dlouze dívala do očí, nedej bože mluvit nahlas před lidma. Právě teď se tomu směju, protože jsem musela bejt příšerná a absolutně vůbec ničím nezkažená. Umm..
Asi se trochu bojím toho tady psát o tom, co dělám - protože když zrovna nestříkám šlehačku po ségře nebo si nehraju na motýla Emanuela, tak prostě ležím na zemi a směju se tomu vtipnýmu bílýmu stropu, co mě vždycky dokáže rozesmát. A to myslím vážně. Asi se bojím to psát proto, protože by jste tak velmi lehce usoudili, že nejsem psychicky v pořádku. Ale proč to skrývat, prostě nejsem normální, berte to tak nebo vpravo nahoře klikněte na křížek, tečka.
Miluju vás všechnyyyyyyyyyyyyyyyyyyy,miluju život, miluju smích:333 /už jsem asi moc filozofická/

hele, motýl.

zfetovaná fretka.

6. února 2014 v 18:10 | Cassie
Ahojte :33
Takže, pro vysvětlení. Od pondělka mi nejel net, takže jsem nemohla navštěvovat svůj blog ani moje milovaný oblíbence. A ten nadpis raděj ani vysvětlovat nebudu, takže rovnou k tomu, co jsem chtěla napsat..:D
- i need...
- me?
-no, wifi.
Od pondělka jsem zas ve škole, máme novýho kluka ve třídě a psycholog mi napsal úžasnej proslov do školního rozhlasu. Hahaha. Takže můj hlas byl v úterý slyšet po celý škole, chudáci lidi.
Taky jedu podle plánu Insanity :33 Ty vole. Zabíjí mě to. Ale vlastně se tomu nemůžu ani divit. Neříká se tomu nejextrémější cvičení jen tak, pro nic za nic. Každý video je prostě uaaaaaaaaahh. Už po třech minutách musím chytat šestej dech.
.
~ Každopádně to naprosto zbožňuju!:3 ..aspoň zatím. Poslední dva (nebo tři?) dny mi dělala problém noha, na kterou jsem moc nemohla stoupat, ale i tak jsem cvičila a přežila jsem to. Dneska už je to v pohodě a video pro dnešek mám před sebou, moc se těším na svou sebevraždu! ♥
Je to můj 4.den a dost mě mrzí, že to moje ségra ani pořádně nezkusila od začátku se mnou. Bála se toho. No. Každopádně teď celkem často běhá, snad ji přemluvím k běhu v sobotu ráno.:P Jsem ráda, že se na to nevykašlala úplně. Insanity ji nemůžu vyčítat, protože to prostě každej nedá. Někdo to zavrhne v prvních minutách a někdo to miluje.
Untitled | Via Tumblr
Co se týká toho slavnýho vysvědčení, tak mám.....*chvíle napětí*... vyznamenání. 6 dvojek, z celý blogový komunity jsem nejhloupější, ale na mě je to dobrý.:D O jednu dvojku jsem se aspoň zlepšila. Takže fajn. ^^

V poslední době mě zajímá jenom cvičení a ve škole se to pokouším tak nějak dohnat, snad to bude fajn. Kluky už nějak neřeším, po pravdě už na to nemám ani energii. ~.~ V posledních dnech buď spím, cvičím, nebo mám záchvat smíchu.:D A ty moje záchvaty.. to fakt raděj nebudu moc komentovat.. Prostě ugh.:D V kuse se směju, že ostatní to tak trochu.. nechápaj?
"na čem jedeš bože?! sis něco šlehla?"
- "na bonbónkách" :333 /mentolových:DD/

No. V blízký době tu bude článek /jak už slibuju půl roku/ do rubriky Shopping, snad už bych teď měla být o něco víc aktivní. Mějte se krásně! <3

happy pills, please.

2. února 2014 v 21:18 | Cassie
Konečně! Konečně! Konečně!! Hell yeaa!! x)
Čaute ♥
Už pár dní jsem se neozvala, i když jsem hrozně chtěla. Prostě mě to nevycházelo, vůbec. Neměla jsem náladu... obecně to teď mám s rodinou a tak dost komplikovaný.. různý problémy, hádky, och. Ale co. Asi jenom blbý období. Co já vím... Včera jsme slavili narozeniny sestry L. Bylo to fajn, spousta smíchu, a tak. No dnešek už bych trochu o něčem jiným, ale to už řešit fakt nehodlám. Uzavřená kapitola.

Včera už jsem začala psát první větu článku, ale zase mě jeden človíček zastavil. A zase mi tak pos*al náladu, že... um. No. Nějakou pozitivní větu bych asi nedokázala napsat. A nějakýma depresivníma článkama vás tady nechci zahlcovat.:D
Tornei-me insano | via Tumblr
Poslední dobou se cítím příšerně vyčerpaná... Asi proto, že zítra jdu do školy, po dvou týdnech?
Ehm. Oh yea. Mučírna, zítra, fuj. Chce se mi blejt. Ráno vstávat dřív, kvůli školnímu parlamentu. Potom sedm hodin sedění na zadku jak debil. Uuuuuuuuuuuhh. Are you fucking kidding me?! -.- Po těch dnech pěkně v teplíčku a s čajíčkem v posteli, celkem změna no. Vůbec se mi tam nechce. Vůbec. Ale komu jo..
Minulej týden se mi pro to vysvědčení jít vůbec nechtělo. Tak jsem se na to vys*ala. Dostanu ho až zítra. x)

Ale teď trochu víc optimismu, Cassie! Please! -okay.
Ale na druhou stranu už se hrozně těším. :3 Protože zítra už konečně můžu cvičit. Šíleně nejúžasnější nejlepší nejskvělejší pocit!:33♥ Hrozně mi to chybělo. Aaaaaaaaaaaa!! ^^ Taky asi půjdu na aqua aerobic. Možná taky sauna. Co já viiim...:D

achjo. optimismus mi nejde. prostě mám chuť celý dny prospat. vykašlat se na všechno. jen tak.. všechno nechat bejt. už neřešit nic... nemít problémy, starosti. nemám energii ! ..nemám chuť. ale snad se to zítra změní.

kdybych vám tady měla psát, co všechno se teď v mým životě děje, um.....
Tornei-me insano | via Tumblr

enjoy life

28. ledna 2014 v 16:22 | Cassie
Aaaahojteee ♥
miluju vás! hrabe mi! jo! ne! jsem divná :3 mam se skvěle biiitch.. Ach. Mám jednoduše obrovskou radost. Dneska jsem byla u doktorky, řekla mi že si mám prostě jen ve čtvrtek zajít pro vysvědčení a do školy tak půjdu až v pondělí. Dodala, že příští týden ale ještě nemůžu cvičit. "oukej, omluvenku z těláku beru, ale cvičit Insanity budu!" - běželo mi hlavou nadšeně.:D Ať si nakašle (slušně řečeno). V pondělí začínám s Insanity.:33 Hrozně už se těším. Protože mám pocit, jako bych každý den, co necvičím, přibrala dalších 10 kilo!:D nebo víc?
black fashion ♥
Vážně, vážně mi z toho hrabe. Dneska se mi zdálo, jak přesvědčuju ostatní holky, aby ten dortík nejedli (tučnej dortík?:D), protože heroin zpomaluje metabolismus a tuk obsahuje heroin.(:DDDDDDDD) absolutně netuším, kde jsem ve snu na tuhle blbost přišla. To je tak, když mě na dva týdny dáte do postele. -__-
Will power
Včera mi bylo nějak divně. Prostě zvláštně. Absolutně jsem nevěděla, co dělat. Nevěděla jsem, co chci. Ztratila jsem se. Ztratila jsem sama sebe... a už se ani nenašla. Našla jsem 'novou sebe' a mám se skvěle! :) K čemu se určitým věcem bránit. Bylo by to k ničemu. Takže teď lezu do skříně a hledám Narnii jsem ráda za to, že prostě jsem. Jsem šťastná.. Hlavní je bejt happy. btw. nejsem zhulená ._.

I'm gonna kill you. Hahaha. ...No, seriously. Run.

26. ledna 2014 v 15:47 | Cassie
Ahojte lidi. ☼
Uznávám, že se cítím vážně divně. Je to takovej ten divnej pocit, když víte, že je konec světa, ale přesto jste hrozně šťastný.:D Nepochopíte. Neumím ten pocit nějak popsat. Spousta věcí se mi za dost krátkou dobu zhroutila. Spoustu věcí jsem ztratila a taky jsem se spousty věcí vzdala. Prostě všechno padlo dolů, i se základama. Byl to divnej pocit. Vážně.

Pocítila jsem příšernou vlnu změn. Dost věcí se pro mě ukončilo - nebo prostě já je ukončila. Byl to příšernej pocit. Bylo to, jako bych ztratila úplně všechno. Jako bych ztratila svůj život...
Ale zároveň dostávám šílenou radost. Mám radost ze své změny. Jsem šťastná z toho, že jsem jiná. A že mám dar novýho začátku. Všechno je už úplně jinak. Jinak, než před 14ti dny.

Jenom před pár dny jsem ho /a právě teď nezáleží na tom koho/ chtěla líbat až na věky věků. Být s ním. A nikdy ho nepustit z náručí... (je tu jedna věc, co jsem vám zamlčela, nojo.to je teď jedno:D)
A potom mi napíše M a připomene mi to, pro co jsem se rozhodla. *Nemůžu to nechat jen tak. Musím s tím debilním pocitem -silně podobným zamilovanosti, ne-li zamilovanosti- skoncovat.* Kdyby nebylo M, možná že by bylo všechno jinak. Ale to je jedno. Je to jenom hloupý "kdyby". Kdyby kdyby, byla bych s ním (a opět-je jedno kým), a co. Nezájem. Půjdu si za tím, co chci. Nemůžu se ohlížet za něčím/někým jiným, jinak přehlídnu překážku, co stojí přede mnou.

Ale to jsem trochu odbočila.
Jednoduše - je to zvláštní pocit, něco takového prožít. Všechno se Vám zhroutí. Ale najednou pocítíte úžasný pocit svobody. Můžete být kým chcete, jací chcete. Můžete žít, jakkoli chcete. A to je skvělé. Nemůžu se do nekonečna zabývat ztrátama. Musím se soustředit na cíl. A na cestu, co k cíli vede.

My teddy bear Sid - best boyfriend ever.

25. ledna 2014 v 20:40 | Cassie
Dobře. Tohle už přesahuje vážně všechno. Napíšu článek, publikuju. A potom si uvědomím, že je stejně o ničem. Tak ho zase smažu. Jsi v pořádku? Nejsi! Seš hrozná. Jak se sebou můžeš vůbec žít?! *plesk*

Takže to zkusím znovu. Jinak, přeji pěkný večer :3
Dnešek byl fajn. Dívala jsem se na 2 filmy, zkoušela jsem vytvořit jeden blog (chtěla jsem vyzkoušet něco nového), a mother s rodinkou (až na nemocnou sestřičku L) jela nakupovat. To je jeden z dalších důvodů, proč mě štve, že jsem nemocná. Nemůžu nakupovat oblečení.;D i když..peněženka..mám takovej pocit, že je mýmu zánětu dýchacích cest vděčná. Hodně.
Moju mamku prostě miluju. Protože i tak mi koupila new jeanssss. Jsou tmavě modrý s (překvapivě) tmavě modrou 'krajkou' neboli 'potiskem'..fakt nevím jak to nazvat. Každopádně vypadají úžasně.♥ Snad se brzy objeví v rubrice Shopping.:) (což mi připomíná, holka, že nový příspěvky do té rubriky plánuješ už šíleně dlouho!) Nikdy nepochopím, jak odhadne moji velikost, každopádně se trefila. Jsou mi skvěle, i když těsnější než jiné - takže jsou mojí motivací k tomu, abych zhubla a byli mi líp, volnější.:P:33 (a že jsou fakt krásný, takže to za to stojí!:D)
A potom mi taky koupila ještě dvě knížky, který jsem si přála. Všechno 'předem za vysvědčení'.. První kniha je 5.dílem série Říše temnot od L.J.Smith. Totálně tu spisovatelku zbožňuju. A co se týká psaní, je jedním z mých největších vzorů. Protože píše dokonale.
Druhá kniha se jmenuje Miluj svůj život. Četla jsem na ni celou dloouhooou řadu recenzí. Všechny byly pozitivní a chválili si ji. Já sama ji mám v pc, ale nedalo mi to a... a prostě ji musím držet v rukách. Protože je to mnohem lepší pocit, otáčet listy stránek, než jen přejíždět kolečko myši. Četla jsem zatím jen část, ale už teď ji jednoduše miluju. Částečně díky ní jsem přestala 'blbnout' s jídlem a jsem už v pohodě.. Takže se nemůžu dočkat, až si ji přečtu celou!

Teď si zapiju kapky na kašel, dám si horkou koupel s trochou mořské vody (přivezenou z Chorvatska,kvůli mojí pokožce) a trochu si odpočinu.../jak jinak, po dni stráveném v postely/.. A potom počkám do desíti, abych si dala další 2 prášky a budu moct jít spát. Achh.

Tenhle článek je sice taky o ničem, ale mám z něj lepší pocit. Tak co.;D Tenhle už nesmažu! :D

head up, stay strong. fake a smile, move on.

24. ledna 2014 v 14:18 | Cassie
Ahojte.
Dneska se za mnou stavila kámoška - pro flešku a když si mě stěžovala, že psali z angličtiny /a ona to totálně po*rala:D/, tak jsem si uvědomila, jak se mi absolutně vůbec nestýská po škole. I když mi chybí kámoši, tak po těch hodinách co jenom sedíme na zadku a doufáme že se nás učitel nebude na něco ptát, se mi nestýská ani trošičku.
Poslední dny už je mi vlastně celkem fajn, denně piju litry čaje..asi se utopim.

Ale už se prostě příšerně nudím. Já nikdy nevydržím sedět doma na zadku jen tak, moc dlouho. Ale svoji postel stále miluji a vždy milovat budu, to zas jo.

Je to ale příšernej pocit, když nemůžu cvičit. Prostě to snad nevydržím. Já snad začnu skákat přes švihadlo i s antibiotikama, nebo co. Je to horší, než kdyby vám sebrali tu nejlepší drogu světa. AAAAAAAAAAAHHH. Zešílím.
A ještě k tomu to budu muset vydržet nejmíň týden. Na druhou stranu mám dost času si promyslet to, jak si zorganizuju čas a cvičení. Moje sestra chce zhubnout a když ji sleduju, je mi jí dost líto. Protože dělá spoustu chyb a kdyby pokračovala 5 let, stejně neuvidí žádnou změnu. Takže jsem se jí rozhodla v tomhle pomoct.

V pondělí chodíme na vodní aerobic, ve středu/čtvrtek si chodíme zaplavat a v sobotu/neděli ráno bychom mohli začít ráno běhat. A když jsem jí seznámila s Insinity, tak i když viděla že je to dost tvrdý, půjde do toho se mnou. Však já si jí pohlídám. 6 dní v týdnu cvičit, 2x bazén, minimálně 1x běhání hned brzy ráno. A pomůže to jak jí, tak mě.
Však já si ji ohlídám. Budem makat.:) A do cvičení ji dokopu, i kdyby měl být konec světa. A stejně tak sebe.
A samozřejmě budu dále podporovat Mailu!:* Které držím palce, aby to dotáhla až do konce... Vím, že některý cviky ze začátku nejdou tak jak by sis přála, ale o to je to lepší na konci, kdy všechny zvládneš hladce. Společně získáme skvělý tělo a v létě budou všichni čumět!:P
.
...A teď se ještě uzdravit, zjistit co se děje v té mojí milované škole, protože jinak se z toho učiva co tam na mě čeká, zblázním..

i know what i want and i am gonna get it.

21. ledna 2014 v 15:00 | Cassie
Takový to 'dear diary'..
Jsem si celkem jistá tím, že si právě žiju ten nejkrásnější sen vás všech. Ležím, spím jak dlouho chci, neučím se, nepracuju, odpočívám. Pokud přehlídnu fakt, že mám zvýšenou teplotu, nesnesitelnej kašel etc.(vždyť to znáte), tak se mám královsky, ne?
Don't Let The Muggles Get You Down. ✖ | via Tumblr
Dobře dobře, vrátíme se do reality.:D Šíleně mě pálej oči a doktorka mi dneska dala několik prášků. Zánět (horních) dýchacích cest a už mě ale fakt nebaví otáčet se z levýho boku na pravej a naopak.
V pondělí jsem měla začít s jedním z nejtvrdších tréninků vůbec. A pochopitelně jsem jaksi nemohla. Shit.
Ve škole jsem si měla opravit ještě několik známek, dnes jsem měla poslední možnost - ale, pochopitelně jsem si nemohla vybrat lepší dobu, kdy být nemocná. who careeesss.

Už si nebudu stěžovat. Když tak ležím a sleduju ten neskutečně zajímavej strop, přemýšlím jak skvěle se mám. V hlavě už jsem si koonečně uklidila. Cítím se divně. Ale to bude asi tím, že mi včera ségra dala do vlasů snad celou šlehačku. /A já jí to pochopitelně oplatila/ Jahody by nebyly?
Don't Let The Muggles Get You Down. ✖ | via Tumblr
~~~No. Díky Bohu mamka psala (dnes odpoledne) učitelce a dozvěděla jsem se, že mi sice vychází pár dvojek, ale budu mít vyznamenání! ;3 HELL YEAH! Jestli je to pravda (co kdyby se spletla, hm?:D), tak mám asi hodně, hodně, hoodně velký štěstí.

Do školy tento týden už nepůjdu, možná ani ten příští, takže už konečně přestanu myslet a budu si prostě užívat fakt, že nejdu do školy! <3

-small bitch

page 17 of 365

17. ledna 2014 v 16:02 | Cassie
zeptejte se mě jak se mám a já vám vždy řeknu že skvěle - a bude to pravda. zeptejte se mě jestli je něco, co nezvládnu a řeknu že ne - a bude to pravda. zeptejte se mě jestli je něco čeho se bojím a řeknu že ne - a bude to pravda. zeptejte se mě jestli je něco co mě zlomí a já vám řeknu ne - a bude to pravda. zeptejte se mě, čeho všeho jsem schopná - a já vám řeknu, že všeho, když budu chtít - a ano, bude to pravda. je to pravda o mě, o vás, o všech. jen stačí chtít, bojovat a bejt silnej. tohle je pravej smysl života. ne to, že si najdete skvělýho manžela a budete s ním vychovávat dvě děti. protože tohle vám u života neprojde jen tak. nezapomínejte nikdy na to, že to život plánuje - ale vy můžete dát ten správný návrh a užít si ten, který vám bude předložen, jak nejlíp to zvládnete. po narození Vám nikdy nikdo neřek, že to bude lehký.. i přesto, život je ten největší dar..
Přeji pěkné páteční odpoledne všem ♥
Původně jsem se deníčkem ani zabývat nechtěla, ale vím že je tady spousta věcí z mého života o kterých bych se tady, v té mojí malé zpovědničce, ráda zmínila. Týden písemek je (ne)úspěšně za mnou a mě už zbývá jen test z přírodopisu, uzavření známek z matiky a angličtiny a hlavně fyziky! Protože, drahouškové, vychází mi něco do 5ti dvojek a jestli mi ten pošahanej učitel nedá dvojku, přibalím si do školní tašky motorovou pilu.:D
Vaše blogy (affs) jsem teď fakt skoro nenavštěvovala, takže máte právo mě ukamenovat, nojo. Ani jsem se nezapisovala do kontrol, prostě nic! Jsem hrozná, a co jako.:D Já myslím že už jste se s tím někteří smířili, že jo? Moc se omlouvám. Každopádně já kontrolu taky udělám, protože to, jakože fakt, nestíhám.. tak uvidíme no.

Od středy u nás bydlí teta E. se strýčkem, budou tady až do neděle ráno. Přijeli z Německa stejně jako moje druhá teta a strýc, stejně jako K. z Prahy, stejně jako přijede rodina ze Slovenska a spousta dalších lidí... Jedna moje milovaná 'tetička' nás nedávno opustila... Ugh. Klid. No. Na druhou stranu jsem hrozně ráda, že tu moju rodinku zase takhle pěkně vidím, přece jenom je to něco jinačího než přes Skype. I když se teda přiznávám, že když jsem se podívala na ty nový, drahý, luxusní auta kterýma přijely, taky mě popadl příšernej záchvat závisti.:DD:D Neříkejte mi, že jste alespoň jednou nezatoužili po tom, být bohatí. Já po tom netoužím, ale nějaký výhody to přece jenom má, že jo. Mít iPad v pěti letech, že.
Rozhodla jsem se pro hnědý ombré a miluju tooooo.♥ Příště možná zkusím červenou. Ale stejně se asi brzo budu chtít vrátit k blondýnce! :P OuuuEeemmDžiii,júárbič

Co se cvičení týká, tak se teda jakože, musím, k něčemu přiznat.:D Co je rodinka tady tak jsem se rozhodla dát si pauzu do doby, než odjedou... Navíc ještě nemám hrazdu (no do dveří, hm), což je celkem nevýhoda, protože jsem se nakonec rozhodla tomu věnovat (street workout). Nojo.
Vím moc dobře, že to bude ještě hodně dlouhá cesta a spousta pádů, bolesti... ale tak to prostě je a vyhnout se tomu nejde. Kdyby to bylo lehký, věnoval by se tomu každej :* ..baví mě se přemáhat, líbí se mi ta bolest, miluju to. A chápu, že to spousta z Vás nepochopí. Neřešim kluky, neřešim vztahy, neřešim to že mi dochází make-up (kterej nepoužívám:D), neřešim to že jsem přibrala (a to se taky nestalo:D), neřešim to že mě někdo pomlouvá. K čemu taky. Všechno nechávám plynout jak chce a užívám si co nejvíc. A víte co? Jsem šťastná. A k tomu kluka vypadajícího jak Taylor Lautner nepotřebuju.
i feel empty because you are not here i don't have food.

i believe i can fly...and if i can't, i will be pink aeroplane...

12. ledna 2014 v 15:12 | Cassie
Krásné ráno odpoledne všem.
Tak ráda bych napsala větu, že se nic zvláštního neděje, že skoro nemám o čem psát. Vážně. Ale děje se toho tolik, že... uh. Kdybych tady o tom všem, co se stalo měla psát, bylo by to něco jako 14ti dílná Bible, co se rozsahu týče...

Především matka se ségrou mají na mě pořád nějaký debilní narážky, že jsem anorektička a pokud nesním všechno, co přede mě položí, odvezou mě do léčebny. (A že přede mě dávaj pořád hromady jídla, fuj, jestli si myslí že jim to budu žrat tak jsou dost naivní.)

Taky přemýšlím nad tím, s kým bych mohla ráno chodit běhat. Nejdřív se totiž spaluje glukóza a potom teprve tuk - když budu chodit běhat ráno, kdy tolik glukózy v sobě mít nebudu (;D), tak to bude mít lepší účinek a spálím víc tuků..:)
M mi radí, abych začala se street workoutem. Myslím že by stálo za to, kdyby jste viděli můj záchvat potom, co mi to napsal:DD ME? NO. Nemám s kým chodit na hrazdu. Chci si sice pořídit hrazdu do dveří, ale ta by k tomuhle byla na nic. Tak uvidíme, jak to dopadne.:D
Hrazda byla vždy jedním z mých největších nepřátelů... nevím, jak by vypadalo setkání po tak dlouhé době....:DD
.
Chcete slyšet nejkratší horrorový příběh na světě? PONDĚLÍ. -__-

aaah. Zachraňte mě někdo. Celej týden píšem nějaký písemky. Nesnáším to. V pátek jsme psali velkou z dějepisu na dvě známky, uhmm, jo, to bude zas něco. Nesnáším dějepis a nesnáším tu učitelku. Smile. ^^

Potřebovala bych od Vás poradit. S tou nejdůležitější věcí na světě (vážně!:D). Ptala jsem se kámošek, Theva, M, všech. Ale skoro nikdo mi nedal jasnou odpověď. Jste moje poslední naděje.:D V úterý jsem objednaná je kadeřnici. Chci ombré. Ale otázka je, jaký barvy. Hnědá / červená (krvavá:D) ?! Nomálně bych to moc neřešila. Ale já jsem fakt bezradná. Poraďte miii ♥
Hrozně se mi líbí vlasy blogerky na fotce pod tímto odstavcem. Její blog často navštěvuju, styl má prostě úžasnej. A vlasy taky. Aaaw..
Help me. NOW. please. ♥

wake me up when school ends.

6. ledna 2014 v 21:03 | Cassie
Návštěva mučírny za mnou. Byla krátká, velmi rychle utekla, velmi záživná, zábavná... A kdo mé články už alespoň nějakou tu dobu čte, tak moc dobře ví, jak zbožňuju používání ironie. A že mučírnou myslím, pochopitelně, školu. Ale to všem muselo dojít - všem, kteří se s tou příšernou budovou někdy v životě setkali. Jsem jediná, komu tento ďábelský výmysl nahání husí kůži už při dotknutí se vstupních dveří?
☆ Malizah ☆ | via Tumblr
Fuuuuuuuh, až tak mě pohled do očí té staré pavučiny - ach omlouvám se, chtěla jsem napsat "vážené paní učitelky" - rozhodil, že když jsem cestou domů se svou spolužačkou potkala pár namakaných chlápků jak si zrovna pár balijou, měla jsem chuť jim to vytrhnout všechno z ruky a jít se zhulit na jakýkoli místo na zemi, i kdyby to měl být sklep plnej sklípkanů. Jen, abych se uklidnila. Achjo.
Just a teenager | via Tumblr
když se podívám do jeho očí, i po tak dlouhé době cítím to jemné projetí energie mým tělem. prosím, probuďte mě někdo, až škola skončí! To mám vážně tak důvěřivý a spolehlivý obličej, že se psycholog obrací se všema prosbama zrovna na mě? Teda vlastně mi to tak ani nevadí. Dneska jsem byla na školním parlamentu a díky tomu jsem získala zvláštní pozvánku na dvě rady učitelů - jednu na prvním stupni a poté kvůli třem výchovným filmům, které jsem navrhla... Aaght. A nakonec se ještě znovu podívat s psychologem a správcem do jedné místnosti, kvůli studovně. A taky se tak trochu, uhm, pokusit o nějakej návrh studovky společně s mojí matkou (ta bude mít radost, až se to dozví!)..;D Eh. Je to jako kdybych to řídila, já nevim. Z dnešního parlamentu všechno zařizuju sama s psychologem. Ale to nevadí, protože bych se tak alespoň nějakým hodinám mohla vyhnout.<3 Aaaww.

Možná bych Vás měla na něco upozornit. Celou dobu jsme dneska s kámoškou žvanili cosi o "růžovým koksu", takže pokud by vám něco znělo divně (nebo vám připadala divná já), je to naprosto v pořádku. Ostatně, vždyť mě spousta z vás zná tak dobře, že už se tomu nemůže moc divit....:D<3

open books, not legs.

3. ledna 2014 v 17:16 | Cassie
ano, konečně jsem se dostala ke psaní nového článku. #třikráthurá

Pěknej den přeju. Silvestr je za náma, co vaše játra, drahouškové? U mě to dopadlo tak, že jsem byla doma s rodinkou a ségřiným klukem (se kterým teď trávíme logicky celkem dost času, když budou mít mimčo). Před půlnocí jsme vyrazili na náměstí, kde jsme odpálili rekordní množství různých ohňostrojů.:3 Čím větší rána, tím je to lepší, že.:D<3
Většinu vánočních prázdnin trávím doma, uhm - i přesto že to nerada přiznávám, tak v postely, se s svým milovaným....(vrať se do reality,Cass)...se svým milovaným medvědem Sidem. Společnost nám taky dělají kapesníky a nosní kapky, čaj a kniha. To jsem si nemohla vybrat lepší čas, kdy být nemocná?! Prázdniny?! Proč?!! sigh. A musím být nemocná co nejdýl. Protože, zlatíčka, že by se mi chtělo v pondělí do školy, to vážně ne. Zvlášť, když tam mám být ještě dřív, kvůli parlamentu. Ugh. Asi se mi zvýšila teplota? Ale dost stěžování si. Poslední dny mám úžasnou náladu a to i přes tu moji závažnou chorobu.

Takové ty předsevzetí, kterým jsem se stejně nakonec nevyhla, se mi daří dodržovat. Jsem šťastná, prostě.. ach. Dnes nejsem schopná psát nic smysluplnýho. Kašlu na to. Mějte se krásně, stay weird.. a ano, vím, že tenhle článek je celkově o ničem. Musíte mě milovat.
http://innocently-pure.tumblr.com/
Co říkáte na nový vzhled blogu?
Jak trávíte volný čas Vy?

I am going to Narnia!

27. prosince 2013 v 14:58 | Cassie
Ahojte :3♥
Ano, ta holka se po tisíci letech ozvala! Tak jak jste si užili Vánoce? :3 Co jste dostali, jak jste si užili čas s rodinou a tak? :O Napište mi všechno do komentářů! :3

Letošní Vánoce byly prostě dokonalý. Afght. Nechybělo jim to kouzlo, jak se to občas, v některých rodinách, stává. Dárků bylo hodně, oblečení, knihy, šperkovnice, lyžáky, plyšovej obrovskej medvěd (Sid:D), dokonalej kávovar pro mě, jako nového závisláka na karamelovém kafe.:D Celej Štědrej den byl fakt krásnej. Večer, když jsem uviděla všechny ty dárky, to byl mazec :33 Já rozdávala dárky a když je ségra začala rozbalovat - i s jejím přítelem, tak to odhalili.:O Nejkrásnější dárek vůbec :3
Merry Christmas <3
najdi kocoura na fotce :3 Keviiiiiiiin ^^
Moje sestřička bude mít miminko! :333 A když otec dodal "nojo, "teta" zní ještě dobře, ale co "dědek"?!" tak jsem se začala tak smát, že mi začali téct slzy:DD:D A tak si na narozeniny přeju tlustý zdi, jinak to tady nepřežiju. Uh.:D Ale hrozně moc se těším :3 zvlášť, když bude (doufám) tak chytré, inteligentní, krásné, tiché dítě jako jeho teta.♥ (ano myslím mě:DD)..
(100+) Tumblr
Den poté jsme jeli lyžovat, což bylo super.:3 Málem jsem se zabila, když jsem najela na všechny skokánky, co tam byly, ale... JÁ ŽIJU! OH YEAH.:D A včera u nás byla rodina, protože je jedna naše "teta" dost vážně nemocná...hmm,hm. No a moji mamku teď nějak bolelo dost břicho (a že má vysokej práh bolesti), tak jeli pro jistotu na vyšetření. Ale nebude to nejspíš nic vážnýho, ostatně, sestra je zdravotní sestra:D (takže věta zní vždycky divně). Já si pustím TVD a budu čekat.:D Včera jsem hrála s rodinou na playstationu, aaano, hrozně mi to jde... a auto umím řídit skvěle!:D (asi mi nikdy nedaj řidičák) :(:D
Tumblr
Dneska uvidíme, co se bude dít :) Mám hrozně dobrou náladu, v blízké době bych chtěla napsat článek do rubriky Music a potom také představit svůj nový kalendář na cvičení, který jsem pro sebe speciálně vytvořila... zatím se mějte, užívejte si ♥
Untitled
nejdůležitější? rodina, škola, cvičení
 
 

Reklama